Referanslar

Okulumuzun talebi üzerine Sevgili Pelin Hanım 7 yaşındaki kızıma wisc r testi yaptı.Size başından anlatayım 🙂 Kim psikolojinin bulunduğu iş merkezinin bahçesine girdiğiniz andan itibaren pozitif bir sıcaklıkla karşı karşıya kalıyorsunuz . Bahçenin her köşesinde sanat akıyor . Çocuklar kendini harikalar diyarı 🙂 daha doğrusu “masaldan diyarında “ hissederek içeri giriş yapıyor. Sonrasında Pelin hanımın sıcaklığı,profesyonelliği ve işini severek yapmanın içtenliği ile sanki yıllardır tanışıyorlarmışçasına iletişimdeki ustalığı ile karşılaşıyorsunuz .Özveri ve içtenliği için kendisine saygılarımı sunuyorum.​
Derya Erol
Danışan
Pek çok psikologla görüştüm fakat hiçbiriyle bu kadar sağlıklı bir iletişim kuramadım.Beni gerçekten dinlediğini ve tavsiyelerinin işe yaradığını görmek beni çok mutlu ediyor.Çok teşekkür ederim.
Kevser K.
Danışan
Size terapiye başladıktan sonra oğlum bambaşka bir çocuk oldu.İlginiz ve özveriniz için teşekkür ederim.Allah sizden razı olsun.
Senem Yılmaz
Danışan
Uzun zamandır birisiyle konuşurken kendimi bu kadar rahatlamış hissetmiyordum, birçok sıkıntımda bana olan yardımınız, ilginiz için ve ayrıca güleryüzlü oluşunuz için çok teşekkür ederim.Söylediğiniz herşey günlük hayatımda hep aklımda ve herhangi bir sıkıntımda yine yanımda olacağınızı bilmek benim için çok önemli, iyiki varsınız 🙏🙏
Şükran A.
Danışan
Öğretmenimizin isteği üzerine yaptırmamız gereken testler için Psikolog Pelin Ankay'a gittik.Gittiğimizde bizi çok içten ve sıcakkanlı olarak karşılaması bizi pozitif olarak etkiledi.Yaptığı testler sonucunda çocuğumuzun sorunu üzerine bize uyguladığı program üzerine çok teşekkür ediyoruz.Sürekli olan iletişimi ve takibi bizi olumlu etkiledi.Meslediğinde olan başarısının devamını diliyorum.
Ayşe M.
Danışan
Mesleğinize olan saygı ve istediğinizi kutluyorum.Başarılarınızın devamını dilerim.
Dr. Mustafa Kızmaz
Antalya Manavgat Devlet Hastanesi